Kim jestem?

Nazywam się Dorota Kotowska. Jestem lekarzem. Mój czas od zawsze wypełniony był nauką, pracą, potem rodziną. Dokładnie wypełniony. Praca w oddziale, przychodni, dyżury, wyjazdy szkoleniowe związane ze specjalizacją. Ogrom codziennych obowiązków powodował brak czasu na refleksję, na zastanowienie, czy idę w dobrym kierunku. Wydawałoby się-jakie tu mieć wątpliwości, dobry zawód, fajna rodzina. Tylko we mnie nie było radości, to co robiłam nie dawało mi satysfakcji.

 Po zrobieniu specjalizacji zdecydowałam się na studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej. Zawsze lubiłam zajmowanie się urodą. W pracy laryngologa obszarem mojego działania jest twarz i szyja. W medycynie estetycznej podobnie, tylko z zastosowaniem innych metod. Inny był też profil pacjentów z którymi zaczęłam pracować. Dało mi to ogromną satysfakcję i przyjemność. Ale niedosyt pozostał.

Życie jest podróżą...

  Mam w sobie potrzebę zmiany, ciągłego kroczenia do przodu. Trudno mi było znaleźć swoją drogę w  przepełnionej obowiązkami codzienności. W pewnym momencie samo życie powiedziało- stop. Operacja i przymusowe 3 miesięczne siedzenie w domu. To był czas na refleksję. I początek  drogi do siebie, do swoich marzeń. I do „Strefy Dobrostanu”.

Pierwszą rzeczą jaką zrobiłam, była obietnica złożona sobie, że będę żyła w zgodzie ze sobą. Nastąpił czas szukania, czytania, odkrywania zupełnie dla mnie nowych rzeczy. Przeorganizowałam pracę, dałam sobie więcej przestrzeni.

 Jestem przekonana, że nasze życie jest drogą, wędrówką, i że każdy z nas osobiście ma największy wpływ na jego jakość. Dlatego stworzyłam “Strefę Dobrostanu”- miejsce, gdzie mogą spotkać się osoby dla których ważna jest jakość życia. Misją „Strefy Dobrostanu” jest inspirowanie moich pacjentów do świadomego podążania ścieżką życia i dbanie o jego jakość, w aspekcie zdrowia fizycznego jak i dobrego wyglądu, i samopoczucia.

Zapraszam do wspólnej podróży!

Miejsca gdzie mnie również znajdziesz: www.laryngologradzyn.pl