Agnieszka Bogutyn- Szymańska

Nazywam się Agnieszka Bogutyn-Szymańska. Od czasu wczesnej młodości w centrum moich zainteresowań była zawsze psychologia. W szczególności interesowały mnie relacje międzyludzkie. Zadawałam sobie często pytanie: co powoduje, że niektóre związki są pełne harmonii i radości, a inne mniej. Szczególnie ciekawią mnie relacje między dorosłymi i dziećmi. I choć moje losy zawodowe związałam z rodzinną firmą (sklep internetowy ze zdrową żywnością), to bycie mamą trójki dzieci (23, 13 i 9 lat) wciąż dostarcza mi wielu okazji do pogłębiania moich zainteresowań.

Od ok. 5 lat uczę się metod komunikacji, mediacji i coachingu. Ukończyłam:
-Szkołę dla Rodziców i Wychowawców w Radzyniu Podlaskim;
-Intensywny Kurs Podstawowy Porozumienia bez Przemocy w Warszawie;
-Roczne Studium Mediacji w Gdańsku - Kurs „Akademia Porozumienia” w Lublinie;
-”Coaching oparty na potrzebach” w Gdańsku;
-Kurs „O neurobiologii i empatii” w Warszawie;
-Kurs „Self-Reg” w Lublinie;
-cykl warsztatów pogłębiających znajomość Porozumienia bez Przemocy w Poznaniu oraz kursy rozwoju osobistego w Krakowie.

Od ponad roku organizuję i prowadzę spotkania dla młodzieży, rodziców i wychowawców, współtworzę kobiecą grupę empatii i rozwoju. Teraz, dzięki gościnności „ Strefy Dobrostanu”, pragnę dzielić się z Państwem moimi inspiracjami i doświadczeniami, bo marzę o takim świecie, w którym wszyscy cieszymy się dobrymi i satysfakcjonującymi związkami i relacjami.

 


 

Jeżeli jesteś zainteresowana- zainteresowany współpracą ze Strefą Dobrostanu, napisz do mnie korzystając z  formularza.